Regulamin rezerwacji

Regulamin

 1. Właścicielem studia jest Firma Usługowo-Handlowa „INSEKT” z siedzibą : ul. Chełmżyńska 10E, 04-247 Warszawa NIP: 663-106-19-94 REGON: 291098631
 2. Studio nagrań świadczy usługi zgodnie z cennikiem dostępnym na stronie internetowej cennik. W celu ustalenia szczegółowych warunków należy skontaktować się mailowo  studio@marselstudio.pl lub telefonicznie 604-186-929
 3. Najemca ma obowiązek stosować sprzęt zgodnie z jego przeznaczeniem oraz zasadami bezpieczeństwa, z należytą ostrożnością. Za szkody wyrządzone podczas sesji nagraniowej odpowiadają uczestnicy nagrania oraz podmiot wynajmujący.
 4. Płatność za wynajem jest pobierana za czas, który został zadeklarowany jako wynajem, lub za czas rzeczywisty, jeśli ten został przekroczony. W przypadku wydłużenia i przekroczenia czasu trwania wynajmu sali nagrań, czas ten liczy się do momentu opuszczenia studio przez najemcę.
 5. Płatność dotyczy samego wynajmu studia (w cenie jest powierzchnia studia, sprzęt nagraniowy, realizator, rejestracja audio) – wszystkie inne usługi wraz z cenami są wymienione w cenniku dostępnym na stronie.
 6. Opłaty można dokonać w momencie rezerwacji lub przed przystąpieniem do nagrania – do ustalenia po skontaktowaniu się. Na każdą usługę możemy wystawić fakturę VAT.
 7. Zalecamy przybycie z maksymalnie 15-minutowym wyprzedzeniem. Przed rozpoczęciem wynajmu studio może być niedostępne lub zarezerwowane.
 8. Możliwe jest odwołanie rezerwacji. Odwołanie jest bezpłatne poza przypadkiem odwołania rezerwacji w czasie późniejszym niż 48 godzin przed planowym rozpoczęciem nagrania/realizacji rezerwacji. W przypadku odwołania na 24-48 godzin przed planowanym nagraniem, opłata wynosi 50% ceny zadeklarowanego wynajmu, w przypadku odwołania na mniej niż 24h przed nagraniem, opłata wynosi 100% ceny zadeklarowanego wynajmu.
 9. Cena wynajmu studia pozostaje niezmieniona w przypadku spóźnienia lub wcześniejszego zwolnienia studia przez najemcę.
 10. Studio wynajmowane jest na minimum dwie godziny. W czasie wynajmu zawierają się również przygotowania do samego nagrania lub przerwy w trakcie nagrań – makijaż, fryzjer, catering itp.
 11. W przypadku usług świadczonych po godzinie 17:00 od poniedziałku do piątku oraz w weekendy pobierana jest dodatkowa opłata, stanowiąca 50% stawki podstawowej za wykonane usługi.
 12. Rezerwacja staje się wiążąca po jej akceptacji.
 13. Strona używa plików cookie (ciasteczka) do przechowywania informacji na komputerze Użytkownika. Niniejsza witryna internetowa korzysta z Google Analytics, usługi analizy oglądalności stron internetowych udostępnianej przez Google, Inc., której siedziba znajduje się pod adresem 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA, zgodnie z warunkami korzystania z usług Google, dostępnymi na stronie www.google.pl.

Kontakt

Studio podcastowe w MarselStudio

Ul. Chełmżyńska 10E

04-247 Warszawa

Tel. 604-186-929

e-mail: studio@marselstudio.pl

WAŻNE! Nasze studio podcastów znajduje się bezpośrednio przy ulicy Chełmżyńskiej. Część map, może odsyłać na tyły budynku, tam wejścia nie ma. Posiadamy duży, bezpłatny parking przed siedzibą.

Można do nas dojechać autobusami:

145 225 143 183 173 402 520